• Informácie o nás

• Materská škola sa nachádza v nádhernom tichom prostredí obce Dravce, ktorá je od Levoče vzdialená len 8 kilometrov. Materská škola s kapacitou 43 detí je dvojtriedna, poskytuje celodennú výchovu a vzdelávanie deťom vo veku od 3 do 6 rokov a deťom s odloženou školskou dochádzkou v staršej zrekonštruovanej budove s novovybudovanou prístavbou. Súčasťou materskej školy je aj zariadenie školského stravovania, ktoré zabezpečuje stravovanie aj pre žiakov ZŠ v Dravciach. V rozsiahlej školskej záhrade sa nachádzajú preliezačky, šmýkačky, pieskovisko a tiež dostatočný priestor na realizáciu rôznych prírodovedných, bádateľských, pohybových a športových aktivít. Materská škola je v prevádzke v pracovných dňoch od 6:50  do 15:50 hod.

• Materská škola v Dravciach
      • Dravce č.73, 053 14 Dravce Slovakia